logo    Keramika Konečný  keramika  Keramická s logem nebo znakem 

Úvod »Keramika e-shop » Keramický chladič

Chladič na víno, keramika, keramický chladič

Keramický chladič lahví vína, piva a jiných nápojů

 

Chladič na víno nebo jiné lahve s nápoji je vyroben z porézní, velmi nasákavé keramiky. Díky této poréznosti má chladič velkou povrchovou odparnou plochu. Funkce je jednoduchá, nádobu chladiče namočíte  na chvíli (cca 1minuta) do vody tak, aby jí chladič do sebe co nejvíce nasál. Po té jej z vody vytáhnete, vodu z chladiče vylijete a uložíte na kameninovou  misku  dodanou s chladičem. Miska slouží k ochraně stolu nebo ubrusu před vlhkem chladiče. Do chladiče vložíte lahev a můžete popíjet. Lahev ochlazuje odpařující se voda nasáklá do stěny chladiče. Chladič samozřejmě není výkonný jako lednička, ale při letním parnu dovede snížit teplotu vložené lahve o 10- 15°C. Ideální je nápoj předchladit a teplotu pak chladič udržuje nižší o cca 10-15°C od okolí. Tento jednoduchý vynález pochází z oblasti starověkého Středomoří kde se s oblibou užívá dodnes.

Používání aktivního chladiče je podstatně jednodušší a ekonomičtější než doplňování ledu v pasivních nerezových nebo plastových nádobách. Keramický chladič na stole působí také velmi elegantně.

Rozměrově se do chladiče pohodlně vejde nejen sedmička vína, ale i 1,5 l PET láhev piva nebo minerálky. Za parných dnů si tak můžete chladit jakýkoliv oblíbený nápoj.

Chladiče nabízíme v provedení : víno s reliéfem hroznu, pivo s reliéfem pivovarského motivu nebo neutrální bez reliéfů. Na druhou stranu chladiče Vám můžeme umístit logo Vašeho vinařství, pivovaru, restaurace, klubu nebo třeba znak obce - města.

Zajímavá je i možnost umístění loga Vaší firmy, chcete-li použít chladič s Vaším logem jako obal na firemní víno. Firemní víno s Vaší etiketou obchodní parter vypije a láhev i s etiketou vyhodí, ale chladič s Vaším logem si ponechá na další používání a bude Vás mít pořád na očích.


             Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%

počet kusů

1 - 5 ks

6 - 20 ks

21 - 100 ks

100 a více

s reliéfem víno, pivo, bez reliéfu

 

159,- Kč/ks

 

155,- Kč/ks

 

150,- Kč/ks

 

139,- Kč/ks

Umístění Vašeho loga

Jednorázový poplatek za výrobu matrice loga nebo znaku 500 Kč. Platí se jen při první objednávce

 

Zdarma

 

ZdarmaPro větší odběratele nad 500 ks možnost vývoje vlastního tvaru chladiče. Další zajímavé předměty s logem (korbely, hrnky, číše, lahve, příborníky, medaile, znaky, degustační plivátka... najdete na našich stránkách www.konecnykeramika.cz -oddělení E-shop - keramika pro obce, pivovary , restaurace a vinaře

Vaše logo nebo znak na naší keramice

Řadit podle 
Výrobce 

  Dřevěné bedýnky dodáváme rozměrově přesně na
Dřevěná bedýnka na láhev

naše cena 89,00 Kč (3,43 EUR)  Dřevěné bedýnky dodáváme rozměrově přesně na
Dřevěná bedýnka na láhev větší

naše cena 99,00 Kč (3,81 EUR)Chladič na víno nebo jiné lahve s nápoji, je
Keramický chladič bez hroznu

naše cena 195,00 Kč (7,51 EUR)Chladič na víno nebo jiné lahve s nápoji, je
Keramický chladič na víno s hroznem

naše cena 195,00 Kč (7,51 EUR)